F7 R14 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa realizuje projekt inwestycyjny polegający na przebudowie budynku mieszkalnego, wielorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza z niemieszkalnego na mieszkalne, z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą. Spółka  należy do grupy kapitałowej BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolski.

Historia BUDREM to historia ciągłego rozwoju. Firma powstała w 1990 roku,  jako polska firma rodzinna i od początku działalności zajmuje się realizacją dużych obiektów handlowych i przemysłowych jako generalny wykonawca oraz całościową obsługą procesów inwestycyjnych, zrealizowała dotąd ponad 200 projektów budowlanych od stacji paliw, poprzez salony samochodowe, obiekty przemysłowe po galerie handlowe i wielorodzinne budynki mieszkalne. Od początku celem firmy była satysfakcja i zadowolenie klientów. Zaowocowało to wieloletnią współpracą m.in. z oczekującymi najwyższych standardów zachodnioeuropejskimi i amerykańskimi koncernami.

Obecnie BUDREM jest grupą kapitałową z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych. W ramach prowadzonej działalności, poza wiodącą spółką Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. sp. k., powstały podmioty wyspecjalizowane jak: BUDREM Stal Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Inwestycje i Nieruchomości sp. k., której głównym zadaniem jest budowa i prowadzenie parków handlowych MultiBox oraz spółki celowe ralizujące projekty deweloperskie.

Profesjonalna kadra oraz wieloletnie doświadczenie BUDREM zapewniają wysoki poziom obsługi podczas realizacji projektów budowlanych. Gwarancją najwyższej jakości usług świadczonych przez firmę jest wprowadzony w 2002 roku system zarządzania jakością według normy ISO 9001-2000 w zakresie budownictwa ogólnego oraz wykonawstwa konstrukcji stalowych. W 2010 i 2011 roku została przeprowadzona aktualizacja certyfikatu według normy ISO 9001:2008 w zakresie: Nadzór nad wykonywaniem obiektów budownictwa ogólnego. Firma za swoją działalność została uhonorowana licznymi nagrodami.

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

Od 2011 r. firma poszerzyła swoją działalność o budownictwo mieszkaniowe. W 2013 r. została ukończona pierwsza inwestycja – Nowa Wileńska w Warszawie, w 2016 r. zakończyliśmy kolejną inwestycję mieszkaniową Projekt Park w Legionowie. Następna inwestycja Fabryka na Pradze została oddana do użytkowania w 2018 r.  Obecnie rozpoczynamy nowy etap Fabryki na Pradze – Kamienicę przy ul. Folwarcznej 7. Planowane zakończenie inwestycji to przełom 2021/22 roku. Szczegółowe informacja na stronie www.fabrykanapradze.pl.

Liczne nagrody otrzymane za zrealizowane projekty mieszkaniowe potwierdzają naszą dbałość o najdrobniejszy szczegół każdej naszej inwestycji, począwszy od wyboru lokalizacji poprzez przemyślany i dopracowany projekt  a skończywszy na starannym wykonaniu.

BUDREM zajmuje się projektami inwestycyjnymi kompleksowo, począwszy od zakupu gruntu poprzez realizację obiektu, uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i serwisem obiektu.

Firma szczególną uwagę przywiązuje do wyboru lokalizacji pod przyszłe osiedla mieszkaniowe. Stąd szczególne zainteresowanie warszawską Pragą, która stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania ze względu na swoją unikatowość – zachowany historyczny charakter i zespoły przedwojennej substancji miejskiej, bliskość ścisłego centrum miasta oraz dogodną komunikację dzięki II linii metra.

Dla bezpieczeństwa klientów nowe projekty będą realizowane przez spółki celowe powołane specjalnie dla poszczególnych inwestycji.